Newsletter
wersja do wydruku

Koncerty

Polští interpreti na Metronome Festival Prague

23. - 24. 6. 2017 Výstaviště Praha - Holešovice
Metronome Festival Prague je nový mezinárodní festival, který se koná v centru Prahy a nabízí zajímavé mezinárodní hvězdy v kombinaci se známými jmény z české hudební scény. Na letošním druhém ročníku vystoupí například Sting... Polskou hudbu bude reprezentovat slezské elektronické duo Coals, jeden z nejzkušenějších hudebních producentů A_GIM a polsko-česká zpěvačka Ewa Farna. Všichni polští interpreti vystoupí v pátek 23. 6. více

United Islands of Prague / Bownik

22. - 25. 6. 2017 vltavské ostrovy a pražské kluby
Na 14. ročníku největšího pražského multižánrového festivalu, na který každoročně zavítá přes 60 tisíc diváků, se publiku představí indie-popová trojice muzikantů z Varšavy, která vystupuje pod názvem Bownik. Festival se letos stěhuje do pražského Karlína. více

Inter>CAMERATA / Pražské klarinetové dny

1. 7. 2017, 19.30 HAMU, sál Martinů, Malostranské náměstí 13
Pod názvem Pražské klarinetové dny se skrývá mezinárodní hudebně vzdělávací projekt, který moderním způsobem spojuje mistrovské kurzy klarinetu a komorní hudby, workshopy, přednášky a sérii koncertů pro veřejnost, představující klarinet v rámci českého i zahraničního repertoáru v širokém žánrovém i stylovém rozsahu. Letošní šestý ročník zahájí koncert orchestru Inter>CAMERATA z Vratislavi.
 
více

Maciej Fortuna Trio / Bohemia JazzFest

10. - 18. 7. 2017 Praha, Plzeň, Liberec - náměstí
Nejkrásnější náměstí v Česku budou již podvanácté dějištěm největšího českého jazzového festivalu. Vstup na koncerty je zdarma.
více

Colours of Ostrava

19. - 22. 7. 2017 Dolní Vítkovice, Ruská 2993
Do areálu Dolních Vítkovic letos zavítají celkem tři polské kapely. Ačkoli se věnují velmi odlišným žánrům, jedno mají společné: tyhle čistě pánské partičky umí do své hudby vložit opravdu silné emoce a připraví vám mimořádně intenzivní zážitek. Vystoupí v pátek 21. července, a když budete mít dost sil, můžete je stihnout všechny tři!
více